Szkolny Klub Biznesu

Witamy w Szkolnym Klubie Biznesu! To inicjatywa Fundacji PRE (Przedsiębiorczość – Rozwój – Edukacja) mająca na celu promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży. Dzięki członkostwie w klubie uczniowie będą mieli szansę nauczyć się kształtowania własnej ścieżki zawodowej. Przewidziane są szkolenia, warsztaty, zajęcia oraz spotkania z przedsiębiorcami. Gwarantowana solidna dawka praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia własnego biznesu.

Jeśli chcecie się dowiedzieć:
– Jak osiągnąć przewagi konkurencyjne?
– Jak pracować nad PR firmy?
– Czym jest marketing sukcesu lub porażki?
– Jak mogą się Wam przysłużyć Social Media?
– Jak pozyskać fundusze na własny biznes?
– Jak zorganizować zespół ludzi w firmie i sprawnie nim zarządzać?
– Jak zarobić pierwsze 100 tysięcy?
SKB to miejsce dla Ciebie!

Wśród naszych prelegentów znajdują się:
– senator Jacek Bury
– Tomasz Zimoch, dziennikarz sportowy i polityk
– Artur Palac, dyrektor regionalny Sii
– Dariusz Jedlina, biznesmen, prezes Izby Przemysłowo Handlowej
– Marcin Jędrzejewski, firma DietLine
– profesor Artur Paździor
– profesor Mariusz Filipek
– Wojciech Dzioba, TBV
– senator Marcin Bosacki

Dlaczego warto dołączyć do Szkolnego Klubu Biznesu?
– Uzyskasz możliwość nauki biznesu od praktyków
– Nauczysz się umiejętności przydatnych na rynku zawodowym
– Poznasz przedsiębiorczych uczniów z Lublina – może stworzycie razem innowacyjny projekt?
– Dowiesz się jak założyć własny biznes od podstaw
– Zobaczysz jak funkcjonują firmy z różnych branż od środka
– Otrzymasz szansę bezpośredniego kontaktu z przedsiębiorcami z Lublina
– Dostaniesz dostęp do zamkniętej grupy na facebooku, na której wymieniamy się wiedzą z zakresu biznesu

W trakcie realizacji programu uczestnicy będą mogli samodzielnie stworzyć swoją koncepcję biznesu. Podczas konferencji podsumowującej pierwszą edycję Szkolnego Klubu Biznesu wyłoniony zostanie najlepszy projekt.

Spotkania członków Szkolnego Klubu Biznesu będą odbywały się stacjonarnie, raz w miesiącu. Pierwsze spotkanie już w czerwcu!

Członkowie Szkolnego Klubu Biznesu zostaną wyłonieni na podstawie formularzy zgłoszeniowych (LINK). Oceniana będzie motywacja do przystąpienia do projektu, a także obszar zainteresowań. Termin nadsyłania zgłoszeń to 31 maja!

Formularz zgłoszeniowy Szkolny Klub Biznesu

Pobierz Regulamin Szkolnego Klubu Biznesu